Mar
25
0
Dla ochrony rodziny, demokracji i praworządności przed partyjnymi politykami

Fundacja Wolne Społeczeństwo przystępuje do społecznej i demokratycznej ochrony rodziny, demokracji i praworządności przed partyjnymi politykami, oskarżając o poplecznictwo w porywaniu dzieci oraz ich wykorzystywaniu działaczy i funkcjonariuszy rządzących partii politycznych w Polsce. Fundacja apeluje do innych organizacji i osób o przystąpienie w zakresie ich przygotowania, zadań i celów organizacyjnych do przeciwdziałania bezprawiu i bezkarności polityków. Nie wolno przekazywać politykom niekontrolowanej władzy i ogromnych środków państwowych poza nadzorem.

Po latach bezskutecznego oczekiwania na zakończenie przez prokuratorów postępowań w sprawach kryminalnych czynów działaczy partii politycznych w rządzie i na urzędzie prezydenta Rzeczypospolitej oraz ich współpracowników lub podwładnych, a także wobec zablokowania formalnych działań prawnych niezależnych społecznych organizacji pozarządowych, a nawet zablokowania usług pocztowych i komunikacji prawnej w Polsce bez zastosowania środków ochrony obywateli i demokracji przed samowolą polityków w takich okolicznościach, Fundacja Wolne Społeczeństwo celem pilnego powstrzymania oszustw wyborczych w czasie prezydenckiej kampanii wyborczej prowadzonej bezprawnie przez rząd z wykluczeniem dostępu wyborców do opozycyjnych propozycji politycznych, mogącej skutkować zapewnieniem bezkarności zbrodniarzom, żąda jawnego postępowania sądowego przeciwko działaczom partii politycznych, którzy reprezentują głębokie patologie procedur ustrojowych w państwie “demokracji masowej” pozwalające na przestępcze wykorzystywanie państwa i jego organów przez polityków.

Warunki podwyższenia zagrożenia infekcjami wirusowymi nie stanowią przeszkody w żądaniu ochrony dziecka i rodziny przed politycznymi gangsterami, którzy dążą do obalenia demokratycznej kontroli sprawowania władzy w Polsce i do zapewnienia sobie bezkarności pod pretekstem ochrony zdrowia. Konstytucyjne reguły demokratycznej kontroli nad sprawowaniem władzy zostały spisane i ustanowione także na czas zagrożenia zdrowia, życia i porządku konstytucyjnego. Nawet zagrożenie życia wszystkich obywateli nie upoważnia rządzących do zawieszania demokracji. Jest ona wyłączną legitymacją ich państwowej działalności. Zawieszenie demokratycznej kontroli sprawowania władzy jest likwidacją państwa będącego wspólnym dobrem — Rzeczypospolitej.

Znaczne ograniczenia swobód i uprawnień obywatelskich w demokracji są dopuszczalne, ale muszą być powiązane z ograniczeniami swobody działania i uprawnień polityków, określanymi przez konstytucję jako “stan wyjątkowy” lub “stan klęski żywiołowej”. Znaczne ograniczenie swobód i uprawnień obywateli, któremu nie towarzyszy właściwe ograniczenie uprawnień polityków, jest zamachem na bezpieczeństwo obywateli, ich rodzin oraz ich źródeł utrzymania. Wbrew twierdzeniom polityków rządzących w Polsce oraz ich “dziennikarskich” kukiełek w telewizji rządowej, taki zamach nie jest działaniem “zdroworozsądkowym” i nie może być tolerowany, w szczególności, gdy jego sprawcy obciążeni są zarzutami czynów zbrodniczych, haniebnych i plugawych, poplecznictwa w państwowym porywaniu dzieci, wykorzystywaniu dzieci, dostarczaniu dzieci pedofilom.

#26418862.fws