Aug
25
0
Kolejne dziecko zamordowane wskutek politycznego blokowania ochrony rodziny

Fundacja Wolne Społeczeństwo (FWS) demokratycznie powiadamia polskich wyborców, że zamordowanie Sary, dziecka zabranego przez sąd polskiej matce i wydanego pakistańskiemu ojcu, jest kolejnym koszmarnym skutkiem umyślnego blokowania przez funkcjonariuszy polskiego państwa ochrony polskich rodzin. FWS apeluje o działania na rzecz unieważnienia Krajowej Rady Sądownictwa i polskich sądowh jako instytucji państwa, które nie działają zgodnie z art. 7 Konstytucji

W relacjach medialnych pominięto wskazania winy funkcjonariuszy sądowych i rządowych:

10-letnia Sara została znaleziona martwa w domu w Anglii. Sekcja zwłok dziewczynki o polsko-pakistańskich korzeniach wykazała u niej rozległe obrażenia. Ojciec wraz z partnerką uciekli, policja zatrzymała wujka.

Błędna, emocjonalna decyzja matki nie usprawiedliwiała doprowadzenia przez funkcjonariuszy sądowych i rządowych do umieszczenia dziecka pod opieką mordercy. Wrogie dziecku i matce komentarze umieszczane w Internecie przez pracowników lub współpracowników polskich partii politycznych lub Telewizji Polskiej S. A. należy traktować jako poplecznictwo w zbrodni.

Add comment

Fill out the form below to add your own comments